February 22, 2024, Thursday
२०८० फाल्गुन १०, बिहीबार
सल्यान जिल्लाका सम्पुर्ण स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा : प्रमुख देखि वडा अध्यक्ष सम्मको नामावली

सल्यान जिल्लाका सम्पुर्ण स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा : प्रमुख देखि वडा अध्यक्ष सम्मको नामावली

जेठ ६ , सल्यान ।

सल्यान जिल्लाको सम्पुर्ण स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ।

१० पालिका भएको यस जिल्लामा ३ नगरपालिका र ७ गाउँपालिका छ्न।

सल्यानमा सबैभन्दा धेरै सिट नेपाली कांग्रेसले जितेको छ।
कांग्रेसले ५ पालिका प्रमुख, ३ उपप्रमुख र ३१ वडा जितेको छ ।

नेकपा एमालेले दुइ पालिका प्रमुख, ३ उपप्रमुख र २१ वडा जितेको छ ।

साथै एकीकृत समाजवादीले भने कपुरकोटमा अध्यक्ष मात्रै जितेको छ भने अन्यमा ३ वडा जितेको छ भने राप्रपाले एउटा वडा जितेको छ ।

यी हुन कांग्रेसले जितेका जनप्रतिनिधि

  • पालिका प्रमुख तर्फ
  • 🔸शारदा नगरपालिका-प्रकाश भण्डारी
    🔸बागचौर नगरपालिका – जनकराज गौतम
    🔸त्रिवेणी गाउँपालिका – खिम बहादुर रावत
    🔸सिद्ध कुमाख गाउँपालिका – भरत गिरी
    🔸कुमाख गाउँपालिका – मान बहादुर बुढाथोकी

 

  • पालिका उपप्रमुख तर्फ

 

🔸शारदा नगरपालिका – सुस्मिता सापकोट सुनार
🔸बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका – पुरुषोत्तम आचार्य
🔸त्रिवेणी गाउँपालिका – सिता खड्का पुन

  • वडा अध्यक्ष तर्फ
  • शारदा नगरपालिका १ – प्रदिप पाण्डे
    ▪️शारदा नगरपालिका २ – सबिन हमाल
    ▪️शारदा नगरपालिका ३ – तुलसा भण्डारी
    ▪️शारदा नगरपालिका ५ – प्रदिप शाही
    ▪️शारदा नगरपालिका ६ – भिकराज बुढाथोकी
    ▪️शारदा नगरपालिका ८ – लक्ष्मण बुढाथोकी
    ▪️शारदा नगरपालिका ११ – राजेश कुमार शर्मा
    ▪️शारदा नगरपालिका १४ – प्रकाश पुन
    ▪️बागचौर नगरपालिका २ – दिपेश डिसि
    ▪️बागचौर नगरपालिका ३ – भिम बहादुर भण्डारी
    ▪️बागचौर नगरपालिका ५ – जोगेन्द्र ओलि
    ▪️बागचौर नगरपालिका ८ – सुशील जंग चन्द
    ▪️बागचौर नगरपालिका ११ – केश बहादुर भण्डारी
    ▪️बागचौर नगरपालिका १२ – टिकाराम ओलि
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका १ – थुम बहादुर बिसि
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका १२ – लाल बहादुर घर्ती
    ▪️कालिमाटी गाउँपालिका ३ – शिव केसि
    ▪️कपुरकोट गाउँपालिका ३ – प्रदीप खड्का
    ▪️त्रिबेणि गाउँपालिका १ – दल बहादुर बस्नेत
    ▪️त्रिबेणि गाउँपालिका ३ – कर्ण देव डागी
    ▪️त्रिबेणि गाउँपालिका ४ – छवि शर्मा
    ▪️त्रिबेणि गाउँपालिका ५ – विमल रावत
    ▪️त्रिबेणि गाउँपालिका ६ – मनोज शाह
    ▪️छ्त्रेश्वरी गाउँपालिका १ – प्रकाश हमाल
    ▪️छ्त्रेश्वरी गाउँपालिका ७ – टेक बहादुर विष्ट
    ▪️सिद्ध कुमाख गाउँपालिका ३ – जीव बहादुर बोहरा
    ▪️सिद्ध कुमाख गाउँपालिका ४ – खर्क वीर रोका
    ▪️सिद्ध कुमाख गाउँपालिका ५ – चुडामणि रेउले
    ▪️कुमाख गाउँपालिका २ – इस्वरी शाही
    ▪️कुमाख गाउँपालिका ३ – केवल राणा
    ▪️कुमाख गाउँपालिका ४ – सोभिलाल बस्नेत

माओवादी केन्द्रले जितेका जनप्रतिनिधिहरु

  • पालिका प्रमुख तर्फ

🔸बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका – कर्ण बहादुर बुढाथोकी
🔸दार्मा गाउँपालिका – निम बहादुर केसी

  • पालिका उपप्रमुख

🔸बागचौर नगरपालिका – सुम्निमा डिसी
🔸दार्मा गाउँपालिका – जुना मल्ल
🔸सिद्ध कुमाख गाउँपालिका – राम बहादुर बस्नेत
🔸कपुरकोट गाउँपालिका – प्रकाश भण्डारी

  • वडा अध्यक्ष
  • ▪️शारदा नगरपालिका ७ – लिला बहादुर रोका
    ▪️बागचौर नगरपालिका १ – गंगाराम बस्नेत
    ▪️बागचौर नगरपालिका ४ – कृष्ण बस्नते
    ▪️बागचौर नगरपालिका ६ – ज्ञान बहादुर ओली
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका २ – मान बहादुर खत्री
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ३ – धन बहादुर पुनमगर
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ५ – पिउमले खत्री
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ७ – जीवन सिंह ठकुरी नगरपालिका
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ८ – कुल बहादुर पुरी
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ९ – रुद्र परियार
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ११ – बीर बहादुर बुढामगर
    ▪️कालिमाटी गाउँपालिका ६ – टेकराज पुलामी मगर
    ▪️कपुरकोट गाउँपालिका १ – बालाराम खड्का
    ▪️कपुरकोट गाउँपालिका ५ – होम वहादुर खड्का
    ▪️छ्त्रेश्वरी गाउँपालिका २ – प्रेम पहाडी
    ▪️सिद्ध कुमाख गाउँपालिका १ – रमेश चलाउने
    ▪️सिद्ध कुमाख गाउँपालिका २ – मेक बहादुर बुढाथोकी
    ▪️कुमाख गाउँपालिका १ – डिल्ली राना
    ▪️कुमाख गाउँपालिका ५ – पदम बुढा
    ▪️कुमाख गाउँपालिका ६ – कर्ण बहादुर विक
    ▪️कुमाख गाउँपालिका ७ – डम्बर शाही
    ▪️दार्मा गाउँपालिका १ – टंक ओलि
    ▪️दार्मा गाउँपालिका २ – सार्की खत्री
    ▪️दार्मा गाउँपालिका ३ – पोखर बहादुर खत्री
    ▪️दार्मा गाउँपालिका ४ – चन्द्र बहादुर रावत
    ▪️दार्मा गाउँपालिका ५ – सुदिप केसी
    ▪️दार्मा गाउँपालिका ३ – देवी खत्री

एमालेले जितेका जनप्रतिनिधिहरु

पालिका प्रमुख तर्फ

🔸छत्रेश्वरी गाउँपालिका – ओज बहादुर बुढाथोकी
🔸कालिमाटी गाउँपालिका – दान बहादुर केसी

पालिका उपप्रमुख
🔸छत्रेश्वरी गाउँपालिका – बुद्धा कुमारी खत्री
🔸 कालिमाटी गाउँपालिका – सनसिल्ता वली (डिसी)

  • वडा अध्यक्ष तर्फ
  • ▪️शारदा नगरपालिका ४ – किशोर कुमार हमाल
    ▪️शारदा नगरपालिका १० – कृष्ण बहादुर बोहरा
    ▪️शारदा नगरपालिका १२ – सुरेन्द्र बुढा
    ▪️शारदा नगरपालिका १३ – जंग बहादुर बुढामगर
    ▪️शारदा नगरपालिका १५ – लोक मान बुढाथोकी
    ▪️बागचौर नगरपालिका ९ – यज्ञ बहादुर डाँगी
    ▪️बागचौर नगरपालिका १० – ज्ञान प्रसाद शर्मा
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ४ – पुष्कर बुढा
    ▪️बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका १० – मोतिलाल घर्तिमगर
    ▪️कालिमाटी गाउँपालिका १ – रविलाल बस्नेत
    ▪️कालिमाटी गाउँपालिका २ – इन्द्र बहादुर ओली
    ▪️कालिमाटी गाउँपालिका ४ – बेल बहादुर चन्द
    ▪️कालिमाटी गाउँपालिका ५ – टोप बहादुर कार्की
    ▪️कालिमाटी गाउँपालिका ७ – मित्रलाल सुनार
    ▪️कपुरकोट गाउँपालिका २ – इश्वरी बुढा
    ▪️कपुरकोट गाउँपालिका ४ – मित्र कठायत
    ▪️त्रिबेणि गाउँपालिका २ – हस्त बहादुर राम्जा
    ▪️ छ्त्रेश्वरी गाउँपालिका ३ -तिर्थराज दाहाल
    ▪️ छ्त्रेश्वरी गाउँपालिका ४ – छवि केसी
    ▪️ छ्त्रेश्वरी गाउँपालिका ५ – फौद बहादुर बस्नेत
    ▪️ छ्त्रेश्वरी गाउँपालिका ६ – टिकाराम बुढा

नेकपा एकीकृत समाजवादी प्रमुख तर्फ
🔸कपुरकोट गाउँपालिका – दुर्गा पुन

  • वडा अध्यक्ष तर्फ

शारदा नगरपालिका ९ – हेमेन्द्र बुढाथोकी
बागचौर नगरपालिका ७ – प्रेम डाँगी
बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका ६ – गणेश विसी

राप्रपा तर्फ

  • वडा अध्यक्ष तर्फ
  • ▪️कपुरकोट गाउँपालिका ६ – श्याम कृष्ण बोहरा

भर्खरै प्रकाशित

ट्रेन्डिङ न्युज